www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 871252
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Hűtő- és kenőfolyadék menedzsment területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Laborunk a gyár (motorgyár, járműgyár) egyes területein különböző feladatokra/célokra felhasznált folyadékok vizsgálatát és ellenőrzését végzi. Ide tartozik a mechanikus megmunkáláson használt hűtő-kenő folyadékoktól kezdve, a motorüzemi folyadékokon keresztül a folyadékok széles palettája.

Erre a szakterületre keresünk szakmai gyakornokot.

Feladatok

  • Klasszikus/műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése különböző folyadékokban (olajok, emulziók, mosófolyadékok)
  • Dokumentációk/jegyzőkönyvek készítése
Elvárások

  • Folyamatban lévő mérnöki tanulmányok vegyészmérnök, vegyész, biomérnök vagy környezetmérnök szakon
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum heti 3 napos munkavégzés
  • Laboratóriumi gyakorlat (általános kémia, analitikai kémia)
  • Németnyelv-tudás előny
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való készség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Terhelhetőség
  • Önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYPC5475

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270