www.cvonline.hu

Gyakornok HOLLAND nyeltudással (Vodafone)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1135041
lejárt

Beszélsz hollandul? A Vodafone téged keres!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Kevesebb órád van a tavaszi félévben? Heti 30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! Sőt, ha megtetszik a hely, a nyári munkád is meg van oldva! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)

 Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Beérkező számlák kezelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beérkező hívások és e-mailek feldolgozása, rögzítése

Elvárások:

  • Középfokú holland nyelvtudás

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (pénzügy/számvitel/gazdasági tanulmányok előny)

Munkaidő: Heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1190 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás a tanulmányidhoz igazítva
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!