www.cvonline.hu

Gyakornok - Hitel rendszerszervezés területre

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Szakterület megnevezése:  rendszerszervezés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • részvétel a különböző IT fejlesztési területek (rendszerszervezési, tesztelési, specifikációs, hibajavítási feladatok) napi operatív működésének támogatásában
  • technikai dokumentumok elkészítése üzleti követelmények alapján
  • napi szintű kapcsolattartás a projektcsapat tagjaival
  • adminisztratív, illetve szervezési feladatokban való tevékeny közreműködés
  • egyéb ad hoc feladatok

A munkakör betöltésének feltételei:

  • folyamatban levő felsőfokú tanulmányok informatikai területen
  • aktív hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • szakmai elkötelezettség az informatikai terület iránt
  • precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • heti 20-30  óra munkavégzés

Előnyt jelent:

  • banki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • korábbi funkcionális specifikáció készítése
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok