www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1020467
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok gyártervezés területére épületgépész tanulmányokkal

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Gyártervezezés épületgépészeti tervező részlege a gyár, illetve a gyártósorok számára szükséges épületgépészeti infrastruktúra tervezésével és

kiviteleztetésével foglakozik (sűrített levegő, hűtővíz, hűtöttvíz, ivó és iparivíz, fűtés hálózat, légtechnika, stb). Ezen terület foglakozik továbbá a gyár, illetve a gyártás számára szükséges energia központi ellátásával is.

Feladatok

  • Épületgépészeti tevékenység támogatása
  • Egyeztetés szakterületekkel és kivitelező cégekkel
  • Átadás/átvételi folyamatok támogatása és lebonyolítása
  • Építési bejárások szervezése/ jegyzőkönyv írása
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök (épületgépész) tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább heti 3 munkanap elvárt
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Épületgépészeti műszaki alapismeret előnyt jelent
  • Autocad, MicroStation, MS Projekt szoftverek ismerete előnyt jelent
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldókészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC8662

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270