www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1013136
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Gyártástechnológia-tervezés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyártástervezés az új motorcsaládok házon belül gyártott alkatrészeihez tervez, szerez be és telepít gyártástechnológiát, méréstechnikát, ill.szerszámozást. Ezen belül a Tervezésirányítás területe az új gyártósori projektekhez tartozó gyártási dokumentációról, layoutokról, és az általános tervezési folyamatok szabályozásáról gondoskodik. Fókuszálva arra, hogy a gyártott termékek és tervezett gyártósorok dokumentációja a technika mindenkori legmagasabb szinvonalát képviseljék.

Ennek résztevékenységeként hangsúly kap a a mechanikus megmunkálási lépések dokumentáláshoz tartozó műveleti utasításlapok ápolása, amely lehetőséget biztosít számos termék gyártástechnológiájának megismerésére és a technológiai ismeretek elmélyítésére.

Feladatok

  • Munkautasításlapok módosítása AutoCADben
  • A munkadarabok Creo-ban előállitott 3D-s modelljeiből metszetek és nézetek előállitása a különböző megmunkálási lépések dokumentálásához
  • A műveleti utasításlapok formai ellenőrzése az Audi előírásainak megfelelően
  • A műveleti utasításlapok verziókövetése a VW archiváló rendszerében
  • A területen futó projektek általános támogatása ( géptelepítés, egyéb szervezési feladatok)
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök/ mechatronikai mérnök tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Kommunikációképes német vagy angolnyelv-tudás
  • Heti 3 nap munkavégzés vállalása
  • AutoCAD felhasználó szintű ismerete
  • ProE vagy Creo 3D-s tervezőprogramok ismerete előnyt jelent
  • Pontosság, önálló munkavégzés
  • Magyar, illetve német vagy angol nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC8295

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270