www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1080992
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Gyártásszervezés

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A győri járműgyártás gyártásszervezési területe a gyártási folyamatok optimalizálásával, kialakításával, tervezésével, értékelésével és elemzésével foglalkozik, az Audi Termelési Rendszer elveinek és módszereinek alapján. Ezen kívül a létszámtervezés irányításával biztosítja a folyamatos termelés alapjait és aktívan közreműködik a konszernriportok elkészítésében.

Feladatok

  • A különböző gyáregységek (présüzem, karosszériaüzem, fényezőüzem, szerelde, logisztika) gyártási folyamatattervezésének és rendszerdokumentációjának támogatása
  • Indirekt területek (irodai környezet) folyamatkialakításának támogatása
  • Gyártásszervezési projektek támogatása
  • Prezentációk, beszámolók készítése, kisebb szervezési feladatok elvégzése
  • Segítség workshopok előkészítésében, levezetésében

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc /MA) tanulmányok műszaki vagy gazdasági szakon, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év szakmai gyakorlati idő eltöltése, ill. legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Access, Word)
  • Középfokú németnyelv-tudás szóban és írásban
  • Precizitás, pontosság, talpraesettség, nyitottság, önállóság, jó kommunikációs készség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9963

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9135