www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 930662
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Gyártásszervezés - IT Támogatás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A győri járműgyártás gyártásszervezési területe a gyártási folyamatok optimalizálásával, kialakításával, tervezésével, értékelésével és elemzésével foglalkozik, az Audi Termelési Rendszer elveinek és módszereinek alapján. Ezen kívül a létszámtervezés irányításával biztosítja a folyamatos termelés alapjait és aktívan közreműködik a konszern riportok elkészítésében.

Feladatok

  • A különböző gyáregységek (présüzem, karosszériaüzem, fényezőüzem, szerelde, logisztika) gyártási folyamatattervezésének és rendszerdokumentációjának támogatása
  • Létszámtervezés informatikai támogatása
  • Gyártásszervezési projektek támogatása
  • Prezentációk, beszámolók készítése, kisebb szervezési feladatok elvégzése
Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább fél év szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Access, Word)
  • Haladó szintű Visual Basic ismeretek
  • Alapfokú német vagy középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precizitás, pontosság, talpraesettség, nyitottság, önállóság, jó kommunikációs képesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6254

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135