www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 777595
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Gyártáselőkészítés Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk felelős az Audi Hungaria Új Járműgyártásának folyamattervezéséért, a gyártási munkahelyek és munkalépések sorrendiségének kialakításáért. Terveink alapján kerül majd megvalósításra a gyártószakaszok kiépítése és maga a járművek építése is.

Feladatok

  • A Team-tagok munkájának támogatása (pl. WS-okra való felkészítésben való részvétel)
  • Kimutatások, prezentációk, statisztikák önálló elkészítése
  • Egyéb feladatok önálló elvégzése: különböző lehetőségek feltárása, elemzése, az eredmények összegzése és bemutatása
  • Egyeztetések német kollégákkal
Elvárások

  • Legalább 4 lezárt szemeszter, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Access, Word )
  • Precizitás, pontosság, talpraesettség, nyitottság, önállóság
  • Jó német nyelvtudás, írásban és szóban (minimum középfokú ismeret elvárt)
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Ingolstadt-i munkavégzés vállalása

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4221

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Olasz Petra válaszolja meg Önnek: +36 30 767 0671