www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 891741
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Göngyölegirányítás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A göngyölegirányítás felelős a gyártáshoz szükséges különféle tárolók és csomagolások szállítmányozásáért. Feladatkörünkbe tartozik a logisztikai szolgáltató irányítása és a feladatkörhöz tartozó göngyöleggyűjtő felület menedzselése. Munkánk során mintegy 973 beszállítót kell hetente ellátni, és 176 főnyi szolgálatói apparátust irányítani.

Feladatok

A göngyölegirányítás diszpozíciós ill. reklamációkezelő munkatársai a napi kapcsolattartást és irányítási funkciókat végzik. Munkájuk során felügyelik a logisztikai szolgáltatót, ill. folyamatos kapcsolatban vannak speditőrökkel, beszállítókkal. A reklamációs folyamatban ellenőrzik a logisztikai rendszer adatait, szükség esetén korrigálják a hibás tételeket. Munkájuk során rendszertechnikai és beszállító oldali elelmzéseket is végeznek.

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony logisztika szakirányon
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Kommunikációs szintű németnyelv-tudás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Alaposság, megbízható munkavégzés
  • Kommunikatív, határozott fellépés elvárt

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC5693

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938