www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 808360
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Göngyölegirányítás, Üzemvezetés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A göngyölegirányítás felelős a gyártáshoz szükséges különféle tárolók és csomagolások szállítmányozásáért. Feladatkörünkbe tartozik a logisztikai szolgáltató irányítása és a feladatkörhöz tartozó Göngyöleggyűjtő felület menedzselése.

Munkánk során mintegy 973 beszállítót kell hetente ellátni, és 176 főnyi szolgálatói apparátust irányítani.

Feladatok

Az üzemvezetés területe magába foglalja azon logisztikai számításokat, illetve adatfeldolgozást, melynek célja a diszpozíciós munka támogatása ill a szolgáltató folyamatainak felügyelete, irányítása. Ugyancsak ebbe a feladatkörbe tartozik a VW konszernnel közös folyamatok egységesítése új innovációk bevezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú közlekedésmérnök/gazdaságtudományyi tanulmányok (logisztika szakirány), nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Alaposság, megbízható munkavégzés
  • Adatbázisok és Office alkalmazások haladó szintű kezelése (MS Office: Excel, Access, Word, Powerpoint)
  • Programozói ismeretek előnyben

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4480

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520