www.cvonline.hu

Gyakornok francia és vagy holland nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 601729

Nemzetközi olajvállalat dinamikus csapatába keresünk új gyakornokot az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Riportok értelmezése
  • folyamatos együttműködés a belső osztályokkal,
  • kapcsolattartás a partnerekkel: adategyeztetés telefonon és emailben.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • magabiztos francia és, vagy holland, és angol nyelvtudás,
  • érdeklődés a pénzügyi szféra iránt,
  • pontos munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • 3 hónapos határozott idejű szerződés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő lehetőség szerint hétfőtől péntekig teljes munkaidőben (40 óra/hét). Várható kezdés időpontja 2013. július 29. (IX.ker.)
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: BP 05