www.cvonline.hu

Gyakornok folyékony angol nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 461011

Nemzetközi olajvállalat dinamikus csapatába keresünk új gyakornokot az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Reportok és jelentések generálása,
  • folyamatos együttműködés és kommunikáció a belső osztályokkal.
Elvárások:
  • nappali tagozatos hallgató jogviszony
  • az MS Excel kiváló ismerete,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • azonnali kezdés,
  • pontos munkavégzés,
Előny:
  • teljes munkaidő vállalása
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • előrelépési és fejlődési lehetőség,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • akár hosszú távú munkavégzés diploma után
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Lehetőség szerint hétfőtől péntekig teljes munkaidőben (40 óra/hét).
Kapcsolat:
Jelentkezés: Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
E-mail cím megjelenítése.

Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: BP-02