www.cvonline.hu

Gyakornok flottaértékesítési csoportba

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 909449

Feladatok:
  • a folyó üzleti ügyekben sales-es back office támogatás
  • részvétel a napi üzleti munkafolyamatokban
  • részvétel a flottaértékesítési rendezvényeken
  • kapcsolattartás a partnerekkel
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói státusz (közgazdasági/kereskedelmi szakon) legalább 2015. júniusáig
  • erős sales-es érdeklődés
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó készség és rugalmasság
  • német vagy angol nyelvtudás középszintű ismerete
  • erős Excel ismeret
  • autóipar iránti érdeklődés, elkötelezettség
Amit kínálunk:
  • Fizetés:
  • Bruttó 655 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00 és 18:00 óra között heti 30 munkaóra.
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed és megfelelőnek találod magad a pozícióval szemben támasztott elvárásoknak, fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre! Leveled tárgya legyen POR-FLOT.