www.cvonline.hu

Gyakornok - Fizikai munkaerő toborzás

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1050994

Az ország vezető HR tanácsadó cége keresi fizikai munkaerő toborzással foglalkozó csapatába részmunkaidős GYAKORNOKÁT!

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a munkaerő-kölcsönzés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és egy szuper csapat tagjaként, fiatalos munkakörnyezetben indíthatod el a karrieredet!

Feladatok:

Feladatok:
- Szoros együttműködés tapasztalt tanácsadóinkkal
- Pozíció- és cégprofilok megismerése
- Álláshirdetések szerkesztése
- Telefonos előszűrés
- Interjúszervezés
- A toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása
- Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
- Nyelvi szint ellenőrzés
- Adminisztratív feladatok

Elvárások:

- Legyen nappali hallgatói jogviszonyod, még minimum 9-12 hónapig
- Gyakornokainkat hosszú távon alkalmazzuk, minimum fél évben gondolkodj nálunk
- Érdekeljen a recruitment terület
- Legyél talpraesett, határozott és gyors, mert sok feladatod lesz
- Tudj koncentrálni hosszabb ideig is, mivel az önéletrajzok szűrése monotonná tud válni
- Beszélj középszinten ANGOLUL, német nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

- Tőlünk felelősségteljes feladatokat fogsz kapni
- Nálunk rugalmasan oszthatod be a munkaidődet (Minimum 25 óra/hét)
- Mi versenyképes gyakornoki fizetéssel háláljuk meg a munkádat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a