www.cvonline.hu
Gyakornok - File Service területre (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 994394
lejárt
FELADAT
Fileservice operáció támogatása Adminisztrációs feladatok ellátása Kollégák támogatása a napi feladataikban Megrendelések kezelése, jogosultságok kezelése, egyszerűbb munkafolyamatok átvétele Írásbeli és szóbeli kommunikáció német nyelven
PROFIL
Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony Középfokú német nyelvtudás, angol előnyt jelent Office csomag alapszintű ismerete Adminisztrációban szerzett tapasztalat előny Szerverkörnyezetben szerzett informatikai tapasztalat előny Proaktivitás, rugalmasság Jó nyelvkészség Csapatjátékos

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen