www.cvonline.hu

Gyakornok felsőfokú ANGOL nyelvtudással (Vodafone)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1137553
lejárt

Jól beszélsz angolul? Érdekel az üzlet világa?  A Vodafone téged keres!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Kevesebb órád van a tavaszi félévben? Heti 30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! Sőt, ha megtetszik a hely, a nyári munkád is meg van oldva! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)

 Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • A Transfer Pricing (vagyis csoporton belüli szolgáltatási díjak kiszámításáért és kommunikációjáért felelős) csapat adminisztratív jellegű támogatása
  • Információk feltöltése, jogosultságok kezelése Sharepoint rendszerben
  • Excel-modellben/kalkulációs szoftverben történő kalkulációk elvégzése, eredmények kommunikálása

Elvárások:

  • Folyékony, felsőfokú angol nyelvtudás
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (pénzügy-számvitel szakos tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Microsoft Excel magabiztos használata
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Munkaidő: Heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 996 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!