www.cvonline.hu

Gyakornok [FC-FGY02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.14.
Hirdetés azonosító: 1016323

Focus consulting

Megbízónk

Olyan lehetőséget keresel, ahol a szakmai gyakorlat nem egyenlő a kávéfőzéssel és a végeláthatatlan adminisztrációval?

Saját csapatunkba keresünk Gyakornoki pozícióba új munkatársat hosszú távra.
Személyzeti tanácsadó irodánk több mint tizenöt éve sikeresen működik a hazai piacon. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleink részére teljes körű HR szolgáltatást nyújtunk, amely toborzást, kiválasztást, tesztelési módszereket, vezető kiválasztást és munkaerő-kölcsönzést is magában foglal.

Ha szeretnél egy vidám, de szakmailag elhívatott csapat tagja lenni, jelentkezz most!

Feladatok

- Potenciális jelöltek felkutatása munkaköri leírások, illetve a tanácsadók útmutatása alapján
- Interneten történő piackutatás
- Keresés az adatbázisokban
- A pozíciók felajánlása, a jelöltek behívása interjúra, interjúszervezés
- Nyelvi tesztelés
- Adminisztratív feladatok: a keresések eredményeinek rögzítése, frissítése
- Lehetőség interjúkon való részvétre

Elvárások

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Folyékony angol nyelvtudás
- Folyékony francia nyelvtudás
- Min heti 30 óra munka vállalása
- Precizitás, eredményközpontúság
- Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, felelősségteljes, lelkes, lendületes személyiség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió