www.cvonline.hu

Gyakornok - Erste Lakástakarék Zrt.

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Az Erste Lakástakarék Gyakornok munkakörre keres munkatársat 6 hónapra.

Főbb feladatok

  • Lakástakarék Pénztárban dolgozók munkájának megismerése és támogatása.
  • Szerződések / igénylések folyamatának megismerése, alapszintű elvégzése.
  • Ügyfélanyagok rendszerezése és karbantartása.
  • Postabontás, iktatás
  • Adatrögzítés
  • Iratkezelés a közvetlen felettes irányítása mellett

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony: folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi elsődiplomás nappali képzés BA/MSC);
  • MS Office, MS Outlook min. felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárások

  • Önállóság;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Monotonitástűrő készség;
  • Jó logikai készség;
  • Érdeklődő, vidám személyiség;
  • Új információkra / tudásra nyitott személyiség;
  • Jelentkezésedben kérjük add meg, az általad vállalható gyakornoki program időtartamának hosszát, valamint a kezdés időpontját!

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül az alábbi linken.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok