www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 922401
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Építészeti tervezés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Gyártervezés Építészeti tervezés részlege a vállalat számára szükséges épületek, építmények és közlekedési infrastruktúra tervezésével és kiviteleztetésével foglakozik.

Feladatok

  • Projektvezetők szakmai támogatása
  • Kisebb építési projektek önálló lebonyolítása
  • Adminisztrációs tevékenységek
Elvárások

  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki tanulmányok
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Terhelhetőség
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzés
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6086

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270