Gyakornok - Energiamenedzsment – Járműmérés - Járműfejlesztés

Hirdetés azonosító: 933684
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A mai járművek alkotóelemeinek erős energetikai összekapcsolódása új követelményeket támaszt a teljes járműben meglévő energiaáramlás mérésével szemben. A Járműfejlesztés Energiamenedzsment csoportja új mérési és kiértékelési eljárásokat és folyamatokat fejleszt a járművek fogyasztásának és hatótávolságának optimalizálásához. A koncepció- és a szériafejlesztés során a CO2-kibocsátás csökkentésére irányuló műszaki megoldásokkal foglalkozik.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • A jármű energetikai elemzésével, fogyasztással, CO2 kibocsátással kapcsolatos mérnöki munka támogatása
  • Új mérési és kiértékelési eljárások és folyamatokat fejlesztésének támogatása a járművek fogyasztásának és hatótávolságának optimalizálásához különös tekintettel a PHEV és egyéb alternatív hajtásokra.
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Inotay Mónika válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1737