Gyakornok - Energiamenedzsment – Járműmérés - Járműfejlesztés

Hirdetés azonosító: 1016035
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A mai járművek alkotóelemeinek erős energetikai összekapcsolódása új

követelményeket támaszt a teljes járműben meglévő energiaáramlás

mérésével szemben. A Járműfejlesztés Energiamenedzsment csoportja új

mérési és kiértékelési eljárásokat és folyamatokat fejleszt a járművek

fogyasztásának és hatótávolságának optimalizálásához. A koncepció- és a

szériafejlesztés során a CO2-kibocsátás csökkentésére irányuló műszaki

megoldásokkal foglalkozik.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • A jármű energetikai elemzésével, fogyasztással, CO2 kibocsátással
  • kapcsolatos mérnöki munka támogatása

  • Új mérési és kiértékelési eljárások és folyamatokat fejlesztésének
  • támogatása a járművek fogyasztásának és hatótávolságának

    optimalizálásához különös tekintettel a PHEV és egyéb alternatív

    hajtásokra.

Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Inotay Mónika válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1737