www.cvonline.hu

Gyakornok energiaellátási területen (Vodafone)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.29.
Hirdetés azonosító: 1089460
lejárt

Energiaellátási gyakornokot  keresünk partnercégünk, a Vodafone megbízásából.

A Mind-Diák most kihagyhatatlan lehetőséget biztosít számodra, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott és segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Első az iskola? Heti 20 órában dolgozva van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz, gyakorlatot szerezhetsz és a szabad hétvégékről se feledkezzünk meg! :)

Karriert építenél? Tanulmányaid befejeztével csatlakozhatsz a Vodafone Informatikai és Mérnöki Karrier Progmramjához, mely segítségével azonnal elhelyezkedhetsz egy jónevű nagyvállalatnál és versenyképes fizetésre tehetsz szert!

 Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Épületek energiafelhasználásának beállítása és ellenőrzése
  • Adatgyűjtés a felhasznált energiával kapcsolatban

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középnehézségű angol szövegek olvasása
  • Alapvető elektromossággal kapcsolatos ismeretek

Munkaidő: Minimum heti 20 óra vállalása 6 hónapon keresztül.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Egy mentor segít belejönni a feladatkörödbe
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!