www.cvonline.hu
Gyakornok (Éjszakai műszak) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 849884
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Közvetlen kapcsolatot tart a klienssel vagy a jegy gazdájával telefonon/e-mail-en/hibajegyeken/incidenseken keresztül, s ezekre válaszol, amint lehetséges.
  • Fogadja a kliensektől bejövő kéréseket, s ezekből hibajegyet állít elő.
  • Az ügyfelet alaposan kikérdezi a hiba diagnosztizálása érdekében.
  • Monitorozza a rendszert és hibajegyet állít elő, ha kiesést észlel.
  • Feldolgozza a bejövő hibajegyeket (pl. a helpdesktől).
  • Az incidenst/ hívást/ jegyet azonosítja, diagnosztizálja, kategorizálja, prioritásokat állapít meg.
  • Az MS Office alkalmazásokkal és az operációs rendszerekkel kapcsolatos egyszerűbb problémákat megoldja a tudásbázis segítségével. Telekommunikációs területen hálózatokkal illetve hálózati komponensekkel kapcsolatos egyszerűbb problémákat old meg.
  • Az ügyfél gépén a felhasználói beállításokat szükség esetén megváltoztatja.
  • A bonyolultabb problémákat továbbítja a támogatás következő szintjének.
  • Aktualizálja az ügyfélinformációkat és a jegykezelő rendszert a teljes folyamat során, az információkat naplózza.
  • A hibajegyet nyomon követi, az ügyfelet tájékoztatja a hibajegy állapotáról.
  • szerződésben rögzített elvárt szolgáltatási szinteket betartja.
  • Lezár hibajegyeket.
  • Jelentéseket készít a kérelmezőnek a jelentésekrők, a kérelmező által meghatározott gyakorisággal

Elvárások

  • Magas szintű, legalább C1 angol nyelvtudás.
  • Középfokú szakmai ismeretek (általános iskola, szakiskola).
  • Középiskolai végzettség előny.
  • Standardizált munkafolyamatok és módszerek, információk ismerete és/vagy használata egyszerű gépek, felszerelések esetén.
  • 1-2 éves tapasztalat előny.
  • Alapvető IT ismeret előny.

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Jelentkezés módja: Kérünk, hogy magyar és angol/ német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81643

PROFIL