www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 891190
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Elektronikus kommunikációs rendszerek adminisztrálása, működtetése, karbantartása és a felhasználók támogatása.
  • Érintett szolgáltatások: Exchange, AD, Lync, SharePoint, Mobility megoldások, SMS, FAX,stb. 2. Hibaesemények és kérések kezelése, megoldása, lezárása
  • A kérésekkel és/vagy hibaeseményekkel kapcsolatos információk pontos és rendszeres adminisztrációja a rendszerben az előírt folyamatok és SLA-k szerint
  • Az előírt folyamatok, SLA-k szerint megoldja a kéréseket/hibaeseményeket
  • Ahol ez értelmezhető, a hibaeseményeket helyesen felterjeszti a következő támogatási szintre
  • Riporting feladatok ellátása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi tanulmányok folyamtban
  • ITIL ismeretek,jegykezelő rendszerek ismerete
  • Precíz munkavégzés,pontosság,rugalmasság,csapatszellem
  • Operációs rendszerek,hálózatok,szerver-adminisztrációs tapasztalatok,IT biztonsági ismeretek
  • Középszintű angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján 82595

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen