www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 845094
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Feladatunk ügyfeleink németországi telephelyeinek csatlakoztatása a T-Systems MPLS hálózatához.A
    national Provisioning csapat támogatása.
  • A FIS Provisioner felelőssége a megrendelés FIS-hez való beérkezésétől a TnT Ready For Service státuszáig terjed.
  • Feladata a megrendelés technikai elindítása, ellenőrzése, monitorozása, gond esetén közbeavatkozása.
  • Közvetlen ügyfélkapcsolat nincs.
  • Belső ügyfele az SDM.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a megvalósításban szerepet játszó csoportokkal (IPC, TnT, OPC, OM/KS).
  • A munka nyelve német.

Elvárások

  • Középfokú végzettség vagy azzal egyenértékű
  • 0-2 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú, aktív német nyelv tudás - angol nyelvismeret előny
  • Office alkalmazások gyakorlati ismerete
  • Hálózati alapfogalmak ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Folyamat- és eredményorientált
  • Terhelhető
  • Csapatjátékos
  • Kitűnő problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81571

PROFIL