www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 842843
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   IP-VPN hálózatok üzembe helyezése, felhasználó IP hozzáférésének létrehozása, beleértve a   hálózat kiépítését is.

Elvárások

  • Szakirányú aktív   felsőfokú képzésben való részvétel (informatikus, mérnök informatikus)
  • Heti munkaidő: min. 25   óra
  • Kiváló kommunikációs   képesség
  • Csapatjátékos
  • Tanulásra való hajlam az   IT telekommunikációs területén
  • Ethernet, TCP/IP, DHCP,   DNS, NAT, VPN, LAN/WAN ismeret
  • MPLS/WAN/LAN ismeret
  • MS Excel, Word, Outlook   ismeret
  • Előny: CCNA ismeret
  • Felsőfokú angol vagy   felsőfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos   csapat
  • Folyamatos fejlődési   lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern   munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79714

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen