www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 831340
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Szoftverek tesztelése saját tesztkörnyezetben
  •   A tesztfolyamat dokumentációja, hibák esetén   hibajegy feladása, mely részletes hibaleírást tartalmaz

Elvárások

  •   Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony   (IT terület előnyt jelent)
  •   IT tapasztalat, Windows XP, Win7 ismerete   előny
  •   Tanulási hajlandóság
  •   Analitikus gondolkodás
  •   Csapatjátékos
  •   Heti 30 munkaóra vállalása
  •   Felsőfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81179

PROFIL