www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 831322
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Software rollout management   feladatok kezelése Empirum és SCCM környezetben
  • Kliens oldali szoftver-installációs   hibák elemzése a rollout indítása után
  • Szoftver-installációs hibák   megoldása telefonon keresztül, azoknál az ügyfeleknél, ahol a rendszer hibát   jelez (NEM incidens jegyek alapján)
  • Kapcsolattartás német és/vagy angol   nyelvű ügyfelekkel

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói   jogviszony
  • Felhasználói szintű Windows   ismeretek
  • Monotonitás-tűrés
  • Jó kommunikációs készség német és   angol nyelven
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiemelkedő probléma-megoldó   képesség
  • Csapatszellem

Amit   kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet   a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80689

PROFIL