www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 829699
lejárt
FELADAT

Feladatok

A   csoportvezető és az operáció mindennapi működését biztosító kollégák   támogatása az alábbi feladatokban:

  •   Rendszerek monitorozása, hibajegyek   feldolgozása
  •   A bonyolultabb problémák továbbítása a   következő szakmai szint felé
  •   Különböző jelentések, riportok készítése
  •   Ügyféltámogatás, figyelembe véve az   alkalmazások jövőbeni fejlesztését
  •   Együttműködés a nemzetközi kollégákkal.
  •   Részvétel projektekben, auditok   előkészítésében

Elvárások

  •   Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  •   Informatikai alapismeretek; Microsoft Office   alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  •   Középszintű német és alapszintű angol   nyelvtudás
  •   Készség önálló és csoportos munkavégzésre
  •   Stressztűrő képesség
  •   Türelem, empátia
  •   Terhelhetőség
  •   Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81111

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen