www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 829696
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Technikai és adminisztrációs   csoportok működésének támogatása
  • Szakmai és adminisztratív feladatok   ellátása heti min. 30 órában

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói   jogviszony
  • Hasonló környezetben szerzett   tapasztalat (előny)
  • Microsoft Office alkalmazások   felhasználói szintű ismerete. Ezen belül erős Excel ismeret.
  • Felsőfokú német és középfokú angol   nyelvtudás
  • Készség önálló és csoportos   munkavégzésre
  • Stressz-tűrő képesség, türelem,   empátia
  • Terhelhetőség, jó helyzetfelismerő   képesség
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet   a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és   angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81109

PROFIL