www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 818461
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A csoportvezető és az operáció mindennapi működését biztosító kollégák támogatása az alábbi feladatokban:

 - Rendszerek monitorozása, hibajegyek feldolgozása

 - A bonyolultabb problémák továbbítása a következő szakmai szint felé

 - Különböző jelentések, riportok készítése

 - Ügyféltámogatás, figyelembe véve az alkalmazások jövőbeni fejlesztését

  Együttműködés a nemzetközi kollégákkal

  Részvétel projektekben, auditok előkészítésében

Elvárások

 - Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

 - Korábbi informatikai szakmai tapasztalat előny

 - Informatikai alapismeretek

 - Precíz, pontos, proaktív munkavégzés

 - Tanulási hajlandóság, csapatjátékos

 - Középszintű angol és német nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80949

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen