www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 802114
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Különböző jelentések, riportok készítése

 - Technikai és adminisztrációs csoportok működésének támogatása

 - Szakmai és adminisztratív feladatok ellátása heti min. 30 órában

Elvárások

 - Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

 - Informatikai alapismeretek

 - Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

 - Angol vagy német nyelv kommunikáció szintű ismerete

 - Készség önálló és csoportos munkavégzésre

 - Stressz-tűrő képesség, türelem, empátia

 - Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80570

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen