www.cvonline.hu
Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 719606
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Szoftverek, szoftverkomponensek, szkriptek, group-policyk, image-ek, patchek ill. driverek tesztelése saját tesztkörnyezetben

- A tesztfolyamat dokumentációja

- Asszisztálás a hiba megoldásánál

Elvárások

- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Folyamatban lévő informatikai tanulmányok

- Középfokú angol és legalább alapfokú német nyelvtudás

- Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79559

PROFIL