www.cvonline.hu
Gyakornok (CES) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 657567
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Nemzetközi riportok készítése

- Együttműködés nemzetközi csoportokkal

Elvárások

- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Folyamatban lévő informatikai tanulmányok

- Középfokú angol és német nyelvtudás

- MS Office ismerete (kiváló Excel ismeretek)

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78610

PROFIL