www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.27.
 Hirdetés azonosító: 917869
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

GYAKORNOK beszerzési területre minimum 3 hónapra

Feladatok:

  • A beszerzési osztály támogatása, adminisztratív feladatok ellátása
  • Beszállítókkal kapcsolattartás
  • Beszállítói problémák megoldása

Elvárások:

  • Aktív tanulmányok, nappali vagy levelező tagozatos hallgatóként
  • Pontosság, precizitás
  • Talpraesett, határozott személyiség
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a következő email címre: E-mail cím megjelenítése