www.cvonline.hu
Gyakornok beszerzési területre (Referenciaszám: PJ4848)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1073838

Nyelvtudással rendelkező gyakornokot székesfehérvári partnercégünk megbízásából
Beszerzési területre

Feladatok:
- Szállítói kapcsolattartás
- Adminisztratív feladatok ellátása, beszerzési folyamatok támogatása

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Heti min 3 munkanap vállalása (nyári időszakban heti 5)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Precizitás, gyors, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
- Kiemelt bérezés
- Projekt jellegű, 2 hónapos munkavégzés (hosszabbítás lehetséges)
- Nyelvtudás aktív használata, lehetőség a fejlesztésére
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.