www.cvonline.hu

Gyakornok beszerzés területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 799552
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Beszerzők munkájának támogatása
  • Napi kiértékelések támogatása
  • Beszerzési döntések előkészítése
  • Számlák likvidálása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton, aktív hallgatói státusszal
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, precizitás, magabiztosság, kezdeményező készség, önállóság
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Munkaidő: legalábbi heti 4 napos munkavégzés hétfőtől péntekig

Előnyt jelent:

  • Folyamatban lévő ogisztikai tanulmányok
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatás
  • Dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

Regisztáció után a Link megjelenítése oldalon lehetséges a munka megjelölésével. Jelentkezésed csak fényképes önéltrajz feltöltésével érvényes!

 Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!