www.cvonline.hu
GYAKORNOK asszisztencia területre (Service Management)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1239619

FELADAT
  • Ágazati asszisztens támogatása a különböző operatív, adminisztratív és reprezentációs tevékenységek elvégzésében
  • Üzleti utak, megbeszélések szervezése, időpontok egyeztetése
  • Vendégek fogadása, szállásuk és munkavégzésük feltételeinek biztosítása
  • Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomonkövetése
  • Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • Számlákkal kapcsolatos teendők intézése
  • Kisebb fordítási feladatok
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal és társosztályokkal
PROFIL
  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony még legalább egy évig
  • Legalább heti 25-30 óra vállalása
  • Korábbi irodai munkatapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office ismeretek: Word, Excel, PowerPoint