www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 929438
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok - Analízis- és előszéria-központ

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria analízis- és előszéria-központja (AVZ) foglalkozik

a sorozatgyártás előtt álló járművek termék- és folyamatelemzésével. Emellett kollégáink a sorozatgyártásban készülő autókon is végeznek különböző elemzéseket egészen a termékéletciklus végéig.

Feladatok

  • Mérnöki munka támogatása
  • Projektek adminisztrációs és informatikai támogatása
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi partnerekkel
Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki, ill. gazdasági tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Erős középfokú németnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó elemzőkészség, felelősségteljes munkavégzés, proaktív személyiség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6217

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135