www.cvonline.hu

Gyakornok - Alternatív Értékesítési Csatornák terület

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Alternatív értékesítési csatornák területre keresünk gyakornokot, 1 hónapos határozott időtartamra.

 Gyakornok – Alternatív értékesítési csatornák terület

Feladatok:

  • Alternatív Értékesítési Csatorna területén dolgozó kollégák munkájának segítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • partnerekhez kapcsolódó statisztikák ill. listák elkészítése, aktualizálása, dossziék nyilvántartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Segítőkészség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok