www.cvonline.hu

Gyakornok - Adattárház területre (6 vagy 8 órában)

  • A hirdetés 225 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Pénzügyi Divízión belül a Vezetői Információ Támogatás területére keresünk gyakornokot minimum 1 éves időszakra, napi 6 vagy 8 órában.

Főbb feladatok

  • Elemzések/riportok/jelentések összeállítása,
  • SAS/SQL programozás,
  • A Bank adattárházával kapcsolatos fejlesztésekben és annak működtetésében való részvétel,
  • Projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Közgazdasági egyetemi végzettség,
  • min. középfokú angol nyelvtudás,
  • SQL és/vagy SAS programnyelv ismerete
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • rendszerszemlélet.

Amit kínálunk

  • versenyképes gyakornoki juttatás
  • teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • minimum 1 éves határozott idejű szerződés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok