www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 866840
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok a szérialogisztika területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A szérialogisztika feladata a Járműgyárak ellátása motorokkal az adott lehívások alapján.

Ehhez hozzátartozik a napi termelésben gyártandó motorokhoz szükséges alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása és nyomon követése a beszállítóktól a raktárba érkezésig. A gyártást irányító programot a Programlogisztika készíti el, illetve a vevői igények alapján módosítja, majd a kész motorokat a vevőkhöz kiszállítja. A diszpozíció biztosítja az alkatrészek rendelkezésre állását a napi motorépítéshez, a termelés optimális anyagellátásának gazdaságos biztosításával.

Feladatok

  • Az anyagok beérkeztetésének, szállításának egyeztetése a beszállítókkal illetve konszerncégekkel
  • A beérkezés felügyelete
  • Közvetlen fuvarok, reptetések megrendelése
  • Ezek nyomon követése
  • Készletek optimális szinten tartása
Elvárások

  • Főiskolai /egyetemi tanulmányok folyamatban (logisztikai, műszaki vagy közgazdasági szakon) logisztikai elméleti szakismeret előnyt jelent
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 3 hónap szakmai gyakorlati idő
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Kommunikációs németnyelv-tudás szóban és írásban
  • Alapfokú angolnyelv-tudás előnyt jelent
  • Terhelhető, önálló személyiség,
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Csoportmunkára való készség
  • Komplex gondolkodás, analitikus látásmód
  • Kreativitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó időgazdálkodás

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYPC5377

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938