www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 956851
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok a személyzet – és szervezetfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Mint a stratégiai személyzet- és szervezetfejlesztésért felelős csapatnak, feladatunk az Audi Hungaria Motor Kft. humán stratégiájának kiépítése.

Célunk, hogy az általunk fejlesztett eszközök és ajánlatok segítségével az egész vállalatot felkészítsük a jövőbeni követelményeknek megfelelően. Az összgazdasági és vállalatpolitikai keretfeltételeket figyelembe véve gondoskodunk a célzott kompetencia- és tudásközpont kiépítéséről.

Ezen felül az Ötletbörze keretein belül teret biztosítunk a kreativitás számára, ugyanis a motivált, magasan kvalifikált illetve jól képzett munkatársak képezik a sikereink motorját, mely által sokrétű ismeretekre fog szert tenni a személyzetfejlesztés különböző részeiben.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Az Audi Hungaria struktúratervezés koordinációjának támogatása
  • Folyamat összefoglalók kidolgozása, valamint folyamatok kialakítása
  • Képzési anyagok és folyamatleírások kidolgozásában való részvétel
  • Ötletbörze támogatása
  • Folyamatátdolgozás a konszernötletekkel való eljáráshoz
  • A konszernfolyamatok beépítése az Audi Hungaria Ötletbörzéjébe
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270