www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 956851
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok a személyzet – és szervezetfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Mint a stratégiai személyzet- és szervezetfejlesztésért felelős csapatnak, feladatunk az Audi Hungaria Motor Kft. humán stratégiájának kiépítése.

Célunk, hogy az általunk fejlesztett eszközök és ajánlatok segítségével az egész vállalatot felkészítsük a jövőbeni követelményeknek megfelelően. Az összgazdasági és vállalatpolitikai keretfeltételeket figyelembe véve gondoskodunk a célzott kompetencia- és tudásközpont kiépítéséről.

Ezen felül az Ötletbörze keretein belül teret biztosítunk a kreativitás számára, ugyanis a motivált, magasan kvalifikált illetve jól képzett munkatársak képezik a sikereink motorját, mely által sokrétű ismeretekre fog szert tenni a személyzetfejlesztés különböző részeiben.

Feladatok

  • Az Audi Hungaria struktúratervezés koordinációjának támogatása
  • Folyamat összefoglalók kidolgozása, valamint folyamatok kialakítása
  • Képzési anyagok és folyamatleírások kidolgozásában való részvétel
  • Ötletbörze támogatása
  • Folyamatátdolgozás a konszernötletekkel való eljáráshoz
  • A konszernfolyamatok beépítése az Audi Hungaria Ötletbörzéjébe
Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok emberi erőforrások / közgazdász / nemzetközi kapcsolatok / nemzetközi kommunikáció vagy egyéb gazdasági jellegű képzésben, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 5 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Minimum középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Terhelhetőség, nyitottság, határozott fellépés
  • Monotonitástűrés, pontosság, precizitás
  • Magyar és német nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7005

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270