www.cvonline.hu

Gyakornok a személyzet – és szervezetfejlesztés területén

Hirdetés azonosító: 840526
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Mint a stratégiai személyzet- és szervezetfejlesztésért felelős csapatnak, feladatunk az Audi Hungaria Motor Kft. humán stratégiájának kiépítése.

Célunk, hogy az általunk fejlesztett eszközök és ajánlatok segítségével az egész vállalatot felkészítsük a jövőbeni követelményeknek megfelelően. Az összgazdasági és vállalatpolitikai keretfeltételeket figyelembe véve gondoskodunk a célzott kompetencia- és tudásközpont kiépítéséről.

Ezen felül az Ötletbörze keretein belül teret biztosítunk a kreativitás számára, ugyanis a motivált, magasan kvalifikált illetve jól képzett munkatársak képezik a sikereink motorját, mely által sokrétű ismeretekre fog szert tenni a személyzetfejlesztés különböző részeiben.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Részvétel a szakképzésben, képzések tervezésében
  • Részvétek a kompetenciamenedzsment, személyzetfejlesztési feladatokban
  • Ötletbörzében az operatív feladatokban a munkatársak aktív támogatása
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520