www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 777608
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok a Kisszéria Projektmenedzsment területére

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Kisszérián szinte minden külső karosszériaelem gyártása történik.

A termelő területek a Logisztika illetve a Projektmenedzsment irányítják a különböző gyártásokat a 4 termelő területen. (Présüzem,Lézer, ZSB és Finis)

A Projekmenedzsment támogatja a gyártást és együttműdödik a Logisztikával is.

Feladatok

  • Autórendelések
  • Mérőszobával kapcsolattartás (alkatrészek mérése, auditálás)
  • Gyártás támogatása
  • Kapcsolattartás a termelés és a termelés tervezés között
  • Kapcsolattartás a külső logisztikai céggel
  • Tárolók szállításának koordinálása
  • Termelésben lévő alkatrészek nyomonkövetése
Elvárások

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább középfokú németnyelv-tudás
  • MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Célorientált gondolkodás és problémamegoldás
  • Magas flexibilitás
  • Komplex rendszerekben és struktúrákban gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYPC4232

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520