www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 777627
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok a Járműgyártás minőségbiztosítási területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk az A3 Limousine és Cabrio beszállítóktól vásárolt alkatrészeinek minőségbiztosításával foglalkozik.

Az alkatrészek felkvalifikálása mellet az esetleges hibák felderítése és kijavítása a feladatunk. Ebbe az összetartó és tapasztalt csapatba keresünk határozott önálló, és tanulni vágyó segítséget.

Feladatok

- Szakterületen dolgozó mérnök kollégák munkájának támogatása

- Táblázatok, prezentációk előkészítése

- Információcsere a különböző területek/szakcsoportok között (Pl.: ingolstadti logisztika)

- Kapcsolattartás egyes területekkel: logisztika, gyártás, vizsgáló centrumok

Elvárások

- Felsőfokú műszaki tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Legalább heti 4 munkanap vállalása

- Tárgyalóképes németnyelv-tudás

- Számítógépes ismeretek (Office, Qutlook)

- Önmegvalósító készség és célorientált gondolkodásmód

- Jó szervezőkészség (Projekttapasztalat előny)

- Csapatkészség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4248

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Olasz Petra válaszolja meg Önnek: +36 30 767 0671