www.cvonline.hu
Gyakornok (2nd Level) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 740654
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Alkalmazások zökkenőmentes működésének   biztosítása

 - Frissítések, verzióváltások végrehajtása

 - SmartPhone-on futó alkalmazások és az ezt   biztosító rendszerek hibakeresése és megoldása

 - Második szintű problémamegoldás

Elvárások

 - Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

 - Folyamatban lévő informatikai tanulmányok

 - Legalább középfokú angol nyelvtudás

 - Jó problémamegoldó készség

 - Csapatszellem, együttműködés

 - Előnyt jelent:

  •   Mobiltelefonos operációs rendszerek (pl.: IOS,   Android, Windows Mobile, Blackberry) ismerete
  •   MS SQL Server és Sybase Unwired Platform   adminisztrátori ismerete
  •   SmartPhone management ismeretek (pl.: Afaria)

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79789

PROFIL