Gyakornok – Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök gyakornok a lakkozó karbantartás területére

Hirdetés azonosító: 1072811
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A pályázó lehetőséget kap a világ egyik legmodernebb lakkozó üzem berendezés arzenáljának megismerésére. Villamosmérnök hallgatóként megismerkedhet a tanulmányaiban elméletben tanult elektronikai berendezések széles skálájával. A lakkozási technológia komplexitása betekintést enged a villanymotorok, frekvenciaváltók, PLC vezérlések, decentrális perifériák, ipari hálózatok, robotok, és megannyi elektrotechnikai berendezés gyakorlati felhasználásába. A multinacionális környezet által nyújtott tapasztalati lehetőségek segíthetik a mérnök hallgatót a jövőbeni elhelyezkedésben. A területre érkező gyakornok feladata a mérnök munkatársak szakmai támogatása.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Területen lévő elektrotechnikai berendezések megismerése
  • Karbantartáson felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Szakterület általános támogatása
  • Együttműködés a többi szakterülettel
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135