www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 818661
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – V6 - TDI ZKG Mechanikus megmunkálás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A V-TDI Forgattyúsház megmunkálás területe egyike a gyár legkomplexebb gyártósorainak, melynek a hatékonyságnövelésén folyamatosan dolgozunk. A VW konszern legkülönbözőbb járműveiben, így Audi, Volkswagen illetve Porsche autókba kerülnek beépítésre. A területre érkező gyakornok feladata a szakterület villamos mérnök munkatársainak szakmai támogatása.

Feladatok

  • Részvétel a gyártó berendezések BDE rendszerének kialakításában
  • Részvétel a gyártó berendezések optimalizálásában
  • Részvétel a hibaanalízisek kidolgozásában, kiértékelésében
Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok villamosmérnöki vagy mechatronikai szakon, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább alapfokú németnyelv-tudás
  • Villamos gépek szerkezetének és működésének ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4667

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520