www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1074387
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Személyügy - Idegen nyelvi képzések és szolgáltatások - Tolmácsolás, fordítás

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Akademie Hungaria munkája közös értékeken és elképzeléseken alapul. Minden területen emberekkel dolgozunk, akár az ember és technika

viszonyáról, akár egyéni képességekről vagy készségekről legyen szó. Minden tevékenységünkkel a résztvevők továbbképzését, gazdagítását kívánjuk szolgálni a technika fejlődésével összhangban.

Az idegennyelvi szolgáltatások szakterület a vállalaton belül felmerülő tolmácsolási és fordítási megbízásokat teljesíti, illetve szervezi. A szervezők mellett főállású tolmács, fordító munkatársak végzik a minőségellenőrzési és lektorálási feladatokat. A megbízások egy részét külsős fordítóink, tolmácsaink végzik. A fordítások jelentős részét fordító-szoftverrel végezzük, ilymódon biztosítva az egységes terminológiát és a folyamatos minőséget.

Feladatok

  • A szakterületekről érkező tolmácsolási- és fordítási megbízások fogadása, a megbízás részleteinek tisztázása
  • A megbízásokkal kapcsolatos adatok manuális rögzítése, dokumentumok szkennelése, nyomtatása
  • Kapcsolattartás meglévő szolgáltatókkal
  • Egyszerűbb fájlkezelési feladatok (pl. szövegdbozok elhelyezése ppt.-fólián stb.)
  • Táblázatkezelés, adatok kinyerése Excle-táblázatból, ppt. fóliák készítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos, hallgatói jogviszony
  • Legalább 1 év gyakorlati idő vállalása
  • Heti minimum 4 nap munkavégzés
  • Legalább középfokú németnyelv-tudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Határidők betartása
  • Csapatszellem
  • Ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9795

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9270